tendruhy

Doporučíte knihy o osobním rozvoji s příběhem?

Dobrý den, rád bych objevil nějaké knihy s tématem osobní rozvoj, které mají příběh. Třeba jako jsou „Alchymista“, „Muž, který chtěl být šťastný“ atd. Díky předem za odpovědi

Odpovědi
anonym

Pozastavil bych se u Paula Coelha – kniha ,,Veronika se rozhodla zemřít" je silně psychologické dílo o hodnotě života a vzácnosti okamžiků, které nás provázejí.

rekooj

O čem sním, když náhodou spím – Andrej Babiš

Jakub Tlapal

Zdravím… Já jsem zjistil, že víc než knihy mi vyhovují audioknihy o osobním rozvoji. Když čtu, tak se mi stává, že přemýšlím nad něčím jiným, takže vlastně nevím, o čem čtu. To poslouchání je pro mě mnohem příjemnější a namluvené jsou skoro všechny knihy, neb alespoň ty podstatné, takže je z čeho vybírat.