Ke kterému stylu hudby nejvíc „patří“ drogy?

Nejlepší odpověď
iceT

Ono to bude asi ke všemu, ovšem si neumím představit, že by si Eva a Vašek před vystoupením něco šlehli.
Takže tipuju metal, rock a podobně…

Nechci se plést, ale dosud jsem žila v domnění, že tráva a marihuana je jedno a to samé…

Další odpovědi
Nerevarin

To se špatně posuzuje. Největší „feťáci“ bývali asi rockeři v šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých letech. Ale co se posluchačů týče, tak si myslím, že k rocku a metalu patří spíše alkohol, max tráva. K reggae, ska a hip hopu patří spíše marihuana. Největší chemie se jede řekl bych u fandů techna, tekkna, trance a různých dalších tanečních stylů. Různé taneční drogy, nebo LSD, či perník.

IceT: To pochopitelně je. Asi jsem ty věty divně napsal, takže to vypadá jako by to mělo být něco jiného.

Kulpix

Asi grunge, rap nebo reggae či SKA.

Kepler

Pro dobrou hudbu bych drogy nepřidával, to by byla škoda. Když tak k nehudbě zvané techno. Tam je to jedno.

Klaproth

Nejvíc uživatelů návykové látky alkoholu jsem zaznamenal při dechovce.

Cenobita

Pomineme-li drogy jako tabák a alkohol (tito uživatelé ujíždějí na lidovkách: Vínečko bílé …, dechovce a v podstatě na čemkoli), tak největší oslavou drog je asi rap (Eminem), zvláště pak černošský rap, možná ještě i punk (VZ: Mahuleno ty máš doma nahuleno); dříve trošku i bigbeat (Beatles: Lucy in the sky with diamonds). Ale i ploužáčky typu jako (muchomůrky bílé …). Progres 2: ve skladbě „Planeta Hieronyma Bosche II“ Nám vládne král jmenuje se heroin (text spíš před drogou varoval, ale v ČSSR bylo vnímání zcela opačné):

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dialog_s_ves­m%C3%ADrem

bububabu

K žádné!