Avatar uživatele
anonym

Ke kterému stylu hudby nejvíc „patří“ drogy?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita před 2802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ono to bude asi ke všemu, ovšem si neumím představit, že by si Eva a Vašek před vystoupením něco šlehli.
Takže tipuju metal, rock a podobně…

Nechci se plést, ale dosud jsem žila v domnění, že tráva a marihuana je jedno a to samé…

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nerevarin

To se špatně posuzuje. Největší „feťáci“ bývali asi rockeři v šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých letech. Ale co se posluchačů týče, tak si myslím, že k rocku a metalu patří spíše alkohol, max tráva. K reggae, ska a hip hopu patří spíše marihuana. Největší chemie se jede řekl bych u fandů techna, tekkna, trance a různých dalších tanečních stylů. Různé taneční drogy, nebo LSD, či perník.

IceT: To pochopitelně je. Asi jsem ty věty divně napsal, takže to vypadá jako by to mělo být něco jiného.

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kulpix

Asi grunge, rap nebo reggae či SKA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Pro dobrou hudbu bych drogy nepřidával, to by byla škoda. Když tak k nehudbě zvané techno. Tam je to jedno.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nejvíc uživatelů návykové látky alkoholu jsem zaznamenal při dechovce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Pomineme-li drogy jako tabák a alkohol (tito uživatelé ujíždějí na lidovkách: Vínečko bílé …, dechovce a v podstatě na čemkoli), tak největší oslavou drog je asi rap (Eminem), zvláště pak černošský rap, možná ještě i punk (VZ: Mahuleno ty máš doma nahuleno); dříve trošku i bigbeat (Beatles: Lucy in the sky with diamonds). Ale i ploužáčky typu jako (muchomůrky bílé …). Progres 2: ve skladbě „Planeta Hieronyma Bosche II“ Nám vládne král jmenuje se heroin (text spíš před drogou varoval, ale v ČSSR bylo vnímání zcela opačné):

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dialog_s_ves­m%C3%ADrem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

K žádné!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek