zjentek

když synonymum slova ejekce je katapultace, může být i pilot ejakulátem?

Nejlepší odpověď
annas

Ejekce =" vystříknutí"; – lékařský slovník, Etymologický slovník „vyhazovat, vystřikovat, házet.“

Katapultace = vymrštění . AZ slovník., katapult – vrhací stroj. Etymologický slovník – katpultovat -„‘pohybovat,, mávat, vrhat“’.

Kdo, nebo co se vymrští či vystříkne? Dá se pilot definovat jako ejakulát? Nikoliv, protože podle Wiki – " ejakulát je výměšek pohlavních žláz samce skládající se ze spermií a semenné (seminální) plazmy."

Různé slovníky: Etymologický, Lékařský, WIkipedie atd.

Rozhodující pro synonyma je, že jsou zaměnitelná v kontextu podle významu.. Pokud není možná záměna, nejsou to synonyma.

Další odpovědi
štamgast

To je dotaz až jsem z něho vyprskl smíchy :D

arygnoc

ach jo, ty >pilote<!

:-Q