Avatar uživatele
kocour09

Když si dám „defragmentovat disk“, nesmaže mi to něco,co bych nerad? A zrychlí se mi RAMka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, DusanOrlik, rynek878, iceT před 4845 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Nesmaže se vám nic defragmentace se používá na to aby jste měl veškeré vaše soubory vždy na jednom místě a pohromadě,protože když dlouhodobě pracujete s programy tak se vám v počítači rozsekají na malé kousky a soubory přeskakujou na různé místo já defragmentaci taky používám jednou do měsíce a zatím se mi nestalo že by se mi něco vymazalo.
Jinak co se týče zrychlení tak po provedení defragmentace se váš počítač zrychlí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Fragmenty (kousky,části­ce),jelikož jsou rozházené po celém HDD,tak ona defragmentace vlastně všechny ty částice a kousky co patří k sobě dá dohromady,čím méně budete mít fragmentů(většinou graficky jsou značeny červeně)tím rychleji Vám bude PC tyto soubory vyhledávat a poběží mnohem svižněji,Ramka se Vám nezrychlí,ale nebude tolik zatěžovaná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Myšák V.

A právě proto že počítač nebude nucen hledat různě rozmístěné programy na celém HD,se zrychlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet