dust8

Co znamená u průběhu defragmentace disku pojem „konsolidováno“ v procentech?

Odpovědi
elkon

Asi by to chtělo zopakovat učivo základní školy.

Kryšpín

Může to být účetní závěrka v účetnictví.

aliendrone

Procentuální vyjádření toho, co už program ošetřil defragmentací. Chceš nás zabít? ;) :D

anonym

Pokud současně probíhá defragmentace více úložišť může být konsolidované procentuální vyjádření průběhu počítáno nad všemi degragmentovanými svazky najednou se zohledněním jejich obsazení a kapacity a vyjadřovat tak celkový průběh hromadné operace … jejímž důsledkem bude, ztráta času = protože dnes je defragmentace v podstatě zbytečná procedura pokud ji vyvolává ručně uživatel.

anonym

zvlášť pokud používáš disky typu SSD je tvoje upřímná snaha svůj počítač vytunit defragmentací ještě o něco vtipnější. Protože tím nejen nic nezískáš co do rychlosti práce s diskem, nezískáš ani žádné volné místo navíc, ale výrazně tím i snižuješ celkovou životnost SSD disků …