Mandarinka

Když se mi vypráním srazil svetr, lze ho nějakým způsobem vrátit na původní velikost?

Když se mi vypráním srazil svetr, lze ho nějakým způsobem vrátit na původní velikost? Jedná se o svetr s „flís“ podšívkou od Sanu Babu. Pekelně drahý. Nicméně srazil se jen svetr – 100% bavlna.

Odpovědi
petka

Těžko, ale zkusila bych ho natáhnout a natáhnutý vyžehlit. Takhle to dělám, když se mi srazí bavlněné tričko. Natáhnu rukáv a přežehlím. Tím žehlením zůstane ve velikosti, na jakou ho natáhnete?!

Mišul.

Víte přece jak se natahují džíny po praní..Jsou na to potřeba dva..Tahejte tahejte.

Fridolinek

Tahat tahat tahat tahat a pokud možno to buď ihned zažehlit nebo to nechat natažené např. na židli nebo v prostoru. KDyž si potřebujete roztáhnout botu tak ji pořádně vycpete nebo do ní vložíte kus plechu. Když džíny tak je taháte a oblečete a rozcvičíte se:-D

Dandi

myslím že si budete muset koupit nový

NiCCi22

zkusit roztáhnout ale do původní velikosti už ho nedostaneš

alenka901

opatrně žehlit a tahat