Alanies

Jak srazit bavlněný svetr?

Mám svetr který je dlouhý až pod zadek a náplety na rukou a pod zadkem se po prvním nošení strašně vytáhly (jsou ze stejného materiálu jako svetr 100% bavlna) je způsob jak to srazit zpět?
Doplňuji:
No právě že ten svetr ještě ani praný nebyl..

Odpovědi
marci1

Zkuste ho v mokrém stavu rozložit na hrubší froté ručník nebo osušku, vytvarovat si jej do Vámi požadované podoby (prostě, aby ležel, ne visel ) a usušit. Někdy to pomůže.

pusinka50

Není. Zřejmě si svetr vyprala v příliš horké vodě. Jedině můžeš na konce rukávů a spodku svetru našít kulaté gumičky, aby svetr neplandal.

Alanies

Jenže ten svetr právě ještě praný ani nebyl..