dust8

Když se člověku postupem času zvětšují kouty ve vlasech, tak bude mít v budoucnu i kolečko bez vlasů na vršku hlavy?

A pak úplná plešatost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zpravidla to tak bývá, to bývají první postižená místa. Do úplné plešatosti to většinou nepřechází.

Další odpovědi
quentos

Ne. Jak kdo. Největší roli zde hraje dědičnost.

Drap

U každého jinak.

anonym

Pokud patříš do mladší generace může ti to být jedno, v tvé době už bude běžně dostupná tato metoda klonování vlasových buňek https://www.y­outube.com/wat­ch?v=21k9F0rDTDs