JackSG

Když přeměníte vodu na vodík a spálíte ho obnoví se ta voda nebo ne?

Jestli ne tak je to v háji, jelikož až lidem dojde ropa a začne se jezdit na vodu co potom budeme mi a zvířata pít? Téhle planetě by bylo lépe bez lidstva kdybych mohl tak lidi zabiju i sebe. Můžete si myslet že jsem maniak nebo magor , ale mám rád přírodu a lidé už vyhladily celé druhy zvířat a ted ničí i planetu.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano. Spálením vodíku vzniká opět voda.

Další odpovědi
gecco

Jistěže se ta voda „objeví“…

´Vznikne´ při reakci vodíku a kyslíku ve formě vodní páry, ztratit se nemůže…
😉