Nikolkin123

Když nechám skřížit plemena psů s plochým čumákem, mohou mít štěňata potíže s dýcháním??

Nejlepší odpověď
anonym

Že bys třeba zkřížila mopse s buldočkem? Plemena s krátkou čenichovou partií mají občas potíže s dýcháním (a jiné problémy vyplývající z jejich anatomických proporcí) i bez jejich dalších vzájemných křížení.
Konkrétní zkušenosti s různým spojovaním různých plemen mají v USA (např. bulmops, loong chua- dlouhosrstý mops atd.).

Další odpovědi
mojitek

už ted je hodně plemen které mají problémy s kůží,dýcháním,sle­potou,dokonce nemůžou na sluníčko, nebo mají jiné problémy . Takže už žádné křížení radši

Skvirukl

Krátkolebá plemena mají obecně více či méně potíže s dýcháním. Takže štěňata by měla potíže podobné jako jejich rodiče.

Drap

Mohou, ale že by to bylo vlivem křížení se nedá předpokládat.