Michal Kole

Když napíšu na Českou obchodní inspekci, že v obchodě neměli 3 akční položky (to je snad už trochu moc), má ČOI pravomoc

nařídit obchodníkovi mi zboží sehnat nebo mu může dát jen pokutu ve správním řízení, kvůli kterému se bude obchodník odvolávat k soudu, který bude trvat několik let, pak se to zase vrátí k došetření a jakou pokutu obchodník za několik let handrkování se státní správou dostal se kvůli naším zákonům ani nedozvím ?

Nejlepší odpověď
Mapel

Probuď se, to že obchodník nemá zboží není žádný přestupek proti obchodnímu zákoníku. Nic neporušují. Jedině by mohlo jít o klamavou reklamu, ale bylo by těžké to dokázat.

Další odpovědi
Reuef

u akcniho zbozi mas vetsinou malinkatym pismem dopsany „Plati jen do vyprodani zasob“ a tim padem nijak neporusuji predpisy ani kdyby od toho zbozi meli na prodejne rano 1 kus