zuzkax0

Když mam praský displej u iphonu 6 může se mu stát že se mi vylejou barvy?nebo že mi nebude fungovat dotiková deska?

(Pardon) nebo mi sklo vypadne celé?

Nejlepší odpověď
anonym

No, dej pozor, ať ti vylitá barva nezašpiní prsty. 🙂

Ne, barva se ti nevylije, ale i popraskaný displej může fungovat, někdy sice z obtížemi.

Další odpovědi
Quimby

Barvy se vylejt nemůžou, tma žádná náplň neni…
Prasklej displej bývá většinou jen prasklé sklo a displej funguje normálně. Je samozřejmě možné, že se poškodí dotiková vrstva pod ním, která je dost citlivá.
Sklo by vypadnout nemělo, je tvrzené a jako slepené právě ostatníma vrstvama.