agentpv

Když mám Internet v MT stále vypnutý a používám ho jen občas -chráním si tím své „smart bankovnictví“ v MT?

Odpovědi
Pepa25

Ne. Z pohledu bezpečnosti je důležité mít instalované aktualizace a pro přístup do bankovnictví používat raději aplikaci banky, ne webový prohlížeč. Zda člověk brouzdá na internetu nebo jak moc ho používá je jedno.

elkon

Bankovnictví chrání banka, proto se do účtu vstupuje pomocí různých ověření. MT s tím nemá nic společného.

Dochy

Trochu jo. Ale jenom zapnutí dat by bankovnictví o rozumně nastaveného telefonu nemělo představovat významnější riziko.