Kai

Když levák chce hrát na kytaru? Je to pro něj těžké? Mám malého brášku a ten se chce učit, 7 let

Nejlepší odpověď
Hamon

Jsou i kytary pro leváky.

Další odpovědi
Nikkol

No já nevim, asi bych vzala kytaru, dala mu opačně struny a držel by ji jednoduše na druhou stranu. I když si myslim, že spousta leváků hraje stejně jako praváci. Těžké to pro něj bude stejně jako pro kohokoliv jiného. Hlavně jestli má hudební sluch.

klob1

Není, protože jsou i kytary pro leváky. nebo u některých se dají struny obrátit. Může se i učit o mnoho dříve. není to těžké, je to samé, jen obrácené.