Lamička

Když jsem si stáhl word xcel atd …

Můžu tento instalátor nainstalovat na flashku abych si pak mohl nosit sebou a když někde nebude word jen ji tam píchnout a už mám word ??? Dík za odpověd

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Budu tě muset zklamat, MS standardně nenabízí portable verze v instalátoru. Lze sice na internetu nalézt neoficiální portable verze pro 2007, ale občas se mohou chovat nepředvídatelně při ukládání dokumentů. Spíše bych vřele doporučil OpenOffice, který zcela legálně můžeš používat zdarma i na USB flash klíči.

Btw. instalaci si samozřejmě můžeš zkopírovat na flash disk, a po připojení k jinému PC nainstalovat, což není vždy ideální řešení (např. v případě omezených přístupových právech při přihlašování do systému).

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/tex­tove_editory/por­table-openofficeorg/dow­nload/?g[hledano]=ope­noffice&g[oz]=3­.2.0

Další odpovědi
geoorg

Můžeš to zkusit, ale pokud vím, tak microsoft office potřebuje operační systém.

Existují ale i balíčky aplikací na cesty, které můžeš snadno spouštět přímo z flash disku.