holka

když jsem doma sama bojím se tmy a slyším něco mám se bát?

když jsem doma sama bojím se tmy a slyším něco myslíte že to je něco nadpřirozeného a že se mám bát?

Nejlepší odpověď
sanuska

Určitě se nebojte,není to nic nadpřirozeného je to jen vaše fantazie a strach,který pracuje na plné obrátky.Může též pracovat nábytek atd…to znamená určité praskáníatd…

Další odpovědi
alenka901

třeba v baráku se v noci objevuje spousta nepřirozených zvuků,většina je to důsledkem pracování stavebního materiálu např.stáré trámy atd zkus si před spaním pustit nějaký film nebudeš se tak soustředit na zvuky.pokud se vyloženě bojíš tmy doporučuji mít zapnutou třeba lampičku

Mopsička

To dobře znám, je to jen bujná představivost a strach ze tmy. Vyvaruj se toho tím, že si zapneš světlo, rádio, televizi, mě to pomáhá.