Achilles

Když dělám kliky, posiluju tím také nohy?

Nejlepší odpověď
jmhad

To záleží na tom,zda nešvlidluješ.Správ­ně máš mít při „podporu ležmo za rukama“ nohy zapřené za nějakou podporu či překážku – práh u dveří,stěnu a pod.Pak pochopitelně posiluješ v určité míře i nohy.

Další odpovědi
Capik166

Hlavně tricepsové svaly, záda, břicho, prsa. Nohy ne.

Michal Kole

spíš jen ruce, protože nohy musí být zpevněné a na špičkách

marijakes

řekla bychm že ruce hlavněk, ale spolu s nimi i nohy a dokonce i břišní a zádové svaly, protože při tomto držení těla se zapojí více svalů.