lenka.seda

Když chci vytisknou něco na tiskárně, nejde to…

Zobrazuje se mi tam, že došlo k této chybě: (A nic tam není napsané)

Nejlepší odpověď
www

Především se nepokoušej nic odinstalovat, předpokládám totiž, že nejsi žádný zkušený uživatel ! Stahovat ovladače zpět a jiné by ti mohlo působit potíže a udeláš víc škody než užitku.
PC by ti měl sám říct „připojit tiskárnu“ atd. Pokud ne, nebo se v tom nevyznáš, raději to nech na zkušenějším.
Doplňuji:
Michale, raději vždy počítej s tím, že tázající je úplný laik a ne člověk znalý problematiky jako ty (alespoň v této oblasti).
Svojí odpovědí totiž můžeš někdy více ublížit, než pomoci. I když to myslíš dobře.

Zdroj: Praxe

Další odpovědi
Michal Kole

Odinstaluj ovládače tiskárny z ovládacích ponaleů Přidat Ubrat programy
resatartuj
stáhni nové ovládače z webu výrobce
nainstaluj

Pokud to nepomůže bude asi větší bordel v systému což bude možná jednodušší znova nainstalovat Windows.