Pomelo74

Konfigurace tiskárny ?

Dobrý den,chci si vytisknou soubor z programu Openoffice, ale když dám tisk, tak se mi ukáže : Nebylo možné inicializovat tiskárnu. A pak něco o konfiguraci. Já jako naprostí antitalent v oblasti počítačů tomu vůbec nerozumím. I když chci vytisknout obrázek z netu,tak se ukáže Chyba tisku, nebo tak něco. Prosím,poradíte mi co s tím? :( Děkuju

Odpovědi
anonym

Ve svém návodu na tiskárnu by jste měla najít návod jak vůbec tuto tiskárnu konfigurovat.

Tento návod zahrnuje i instalaci potřebných ovladačů vč. nastavení v systému.

motlajs

Pravděpodobně nemáš nainstalovanou tiskárnu v systému (windows?)

http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Install-a-printer