Blecha

Když chci vypalovat v Neru, tak mi píše, že je disk už otevřený a nejde to, co s tím?

Když vložím jiný do mechaniky tak to jde, problém je že potřebuju vypálit ještě jedno DVD a toto je poslední co mám …

Odpovědi
blesk26

Tak v tom případě máte asi smůlu, zřejmě je DVD poškozené, nebo se nezdařil první zápis na něj a nyní ho už můžete použít tak akorát jako podtácek pod kafe :)