EC

Kdybyste mohli platit méně za účetnictví, uvítali byste jinou možnost?

Doplňuji:
Otázka byla redakčně upravena, protože obsahovala nežádoucí reklamu.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
Radak

Pokud sem chcete vkládat reklamy, domluvte se s majiteli serveru. Obávám se, že jste zvolila nešťastnou cestu. Dole jsou Podmínky a kodex.

Další odpovědi
venkovan

Jiná možnost?
Vidím jedině, že mi zaplatíte za to, že vám dám důvěru mi vést účetnictví a tím pádem se mi šťourat v účtech.

Terryle

  • ehm, sem se smí dávat jasná reklama?

ReHu

Záleží také na kvalitě, ne pouze na ceně.

panenka

Ano uvítala bych to