zjentek

Kdybyste měli přijít na efektivnější úkryt, než poskytuje bezpečnostní schránka banky, co byste vymysleli?

Kam byste uložili své cennosti a tajnosti bezpečněji, než nabízí bezpečnostní schránka?

Rokio, já měl spíše na mysli zabezpečit v tom smyslu, aby nikdo nepřišel už na to, co jsou to vůbec za věci, natož pak KDE ty věci jsou, chápeš?

Nechci věci zabezpečit takovým způsobem, kdy pokud mně někdo o ty věci připraví, tak se budu radovat z faktu, že VÍM KDO! Takhle si zabezpečení svých cenností/tajností FAKT nepředstavuji. (;

Odpovědi
Rokio

Do domácího trezoru a kolem něj dát skryté kamery. Pokud by se lupič chtěl dostat násilím do domu, spustil by se alarm.

aliendrone

Mezi námi, OPRAVDU čekáš, že ti to někdo prozradí (tedy pokud se něčím takovým zatěžoval a vyřešil)? ;) :)
Know-how je obvykle drahé a někdy doslova k NEZAPLACENÍ. ;) :D :D

Kelt

Nic není bez rizika. Snad to dát do nějaké propasti, studny, na dno moře a pod. V jednom francouzském filmu, kde hraje Jean Gabin kněze – zloděje, si schoval pokld pod strom. Jenomže udeřil blesk, strom vyvrátil a peníze si vzali kněží, jako že je to dar od Boha a postavili z toho kapli nebo kostel. Jak to chceš zabezpečit. Není problém to zabezpečit tak, že se to zničí, když se tam dostane nepovolaná osoba. Třeba ve takový Indiana Jones překonal všechny překážky a dostal se k pokladu, který byl jakkoli zabezpečený. Ostatně čím více bys investoval do ochrany a zabezpečení, tím by to bylo nápadnější. A třeba takový Edgar Allan Poe v jedné povídce vysvětlil, jak ukradl dopis, který byl důležitý, ale byl daný na takovém místě, že ho všichni viděli a přitom je nenapadlo, že je to důležité. Tato metoda má něco do sebe, ale zase taková uklízečka, která neuvažuje to dá pryč. Ale každopádně zajímavá otázka. Stojí za klik.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Film, o kterém mluví Kelt, se jmenuje Svatý rok: https://www.csfd­.cz/film/36529-svaty-rok/prehled/

zjentek

Aliene, jenže pokud to TADY LIDEM DÁME, tak pak je K NEZAPLACENÍ celý tento web, už chápeš? (; ((; (((;

aliendrone

zjentek>>>

  1. Tajemství o kterém vědí 2 nebo více již NENÍ tajemství.
  2. Fígl funguje jen do té doby, dokud není provařený, pokud je, není to fígl ale jeho opak!

Ale na tom nesejde. Klíčové je to: „…pokud to TADY LIDEM DÁME…“
C O Ž E ?!?!
To myslíš jako JEN TAK?
Najedl ses blínu nebo snad omylem přebral rovnou lopatu toho svinsvta co bereš?! Čtu to pořád dokola a fakticiky nikde nevidím svůj ZISK z takové věci. Fakticky nwm, co si mám myslet. ;) :D :D

zjentek

Kelt, no dovol? Já žil ftom, že KAŽDÁ MÁ otázka stojí za klik. ((; …Jináč supr odpověď. A takový ty jeskyně a obranný fintičky, to už je dost profláknutý. Nejlepší je fakt to nechat na očích, ale mazaně. Vytipovat správné místo, kerýho se prostě nikdo nedotýká, nestará se o něj…

Rokio

zjentek: Chápu. Promiň.