dgfdgf

Pokud víte, napište prosím informace o novém Xboxu a herní sérii Assassin's Creed?

.Kdybych se tady zeptal na otázky o novým Xboxu a herní sérii Assassin's Creed, našel by se někdo, kdo by mohl znát od…

..kdo by mohl znát odpovědi? Nechce se mi to zbytečně vypisovat. Děkuji

Chybně formulovaná „neotázka“,

Kdyby jsou chyby … navíc chcete znát otázky, nikoliv odpověď. ,

Nejlepší odpověď
led

Kdyby jste se zeptal, odpověď na svou otázku by jste mohl dostat.
Místo vypisování hypotetické otázky jste se měl přímo zeptat a mohl jste dostat přímou odpověď.
…nebo taky ne…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.