FlAsh_7

Kdybych přestal cvičit, za jak dlouho by se to projevilo?

Kdybych přestal cvičit, za jak dlouho by se to projevilo? A jak je to u nemoci, kdy si nemohu dovolit jít cvičit?

Odpovědi
Kelt

Povídá klavírní virtuos, když necvičím jeden den, poznám to já sám. Když necvičím tři dny, pozná to kritika. A když necvičím týden, pozná to publikum. ¨Ty ses ptal sice na tělesné cvičení, ale tady není jednoznačná odpověď. Záleží na tvém věku, kondici, co děláš a pod. Ale i vrcholoví sportovci mají určitou dobu cvičení a pak zase období klidu.