jirka F

Kdybych bral testosteron byl bych poté agresivnější?

Toho se právě dost obávám.

Nejlepší odpověď
elkon

Zdravý, relativně mladý člověk, nepotřebuje brát testosteron. Více zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Testosteron

Další odpovědi
da ny

Stačí 2 vteřiny a máte potřebnou informaci:
Muži na testosteronu: Velké svaly, chlupatá hruď. A také bezelstné oběti reklamy

„Muž s vysokou hladinou testosteronu je náchylnější k protispolečen­skému jednání, agresivitě a promiskuitě, zatímco v trvalých vztazích jsou úspěšnější spíš jedinci s nižší úrovní tohoto hormonu.“
https://ekonom­.cz/c1-66413820-muzi-na-testosteronu-velke-svaly-chlupata-hrud-a-take-bezelstne-obeti-reklamy

zjentek

Já bych vyjádřil rčením mnoho slunce způsobuje poušť. Tak pokud si nepícháš estrogen, měl bys od přírody být ok, Jiříku 😉

Filip84

Ty vole, však se cítíš být babou a baby testosteron neberou! 🤦‍♀️ Ti zas hrabe, nebo co? 🙄 Baby dělají dámský věci: nosí podprdu, povídají si o tom, kde se koupí nejlacinější dupačky, a tak. 🙄

Jinak ano, je to pravděpodobné. Spíš bys byl agresivní stejně, ale „jinak“, takže by se to mohlo jevit, že jsi agresivnější. Ona pasivní agrese, skrytá agrese, je taky agrese!

cappuccino

Jiriku, prosim te, hlavne si sam nic neordinuj! Zadny testosteron neber!!!!
Beres leky a nevis, co by ta kombinace leku s tebou udelala?
Pokud bys uz testosteron chtel brat, porad se v kazdem pripade s lekarem!!!

jirka F

elkone: Čili se mám poradit s paní doktorkou na psychiatrii?