Michal Kole

Kdyby Vám 16 letý syn řekl, že jede za kamarádem, kterého zná JEN z internetu a jaké rady na cestu by jste mu dali ?

Nejlepší odpověď
terry

16ti letého bych za kamarádem jen z internetu nepouštěla.
Přinejmenším bych prověřila historii kamarádění a onoho kamaráda či jeho další kamarády.
Také bych mu ukázala nějaké odstašující případy. Aby věděl, na co si dát pozor.

Další odpovědi
Lakeysha

Aby se s nim sešel jenom na veřejným místě, kde je dost lidí a aby s nim v žádným případě nešel nikam mimo veřejnost. O to přísněji bych to vyžadovala po dceři, kluci nejsou tolik rizikoví…

bestanswer

V 16 těžko bude hledat kluka na seznamce, takže je to buď holka a nebo někdo, koho potkal při hraní nějaké hry. Nechej si ukázát fb profil dotyčnýho „kamaráda“.

Funna

Už jsem za takovými lidmi jela, které jsme znala jen z netu (a zesnamka to fakt nebyla)…a zatím mě žádný ani neokradl, ani neznásilnil…a někteří z nich se stali hodně dobrými kamarády…ale i když mám jen kladné zkušenosti, stejně bych buď jela s ním a teprve po zjištění, třeba z dálky, ať mu nedělám ostudu, že to např. není padesátiletý úchyl, bych je nechala svému osudu…nebo bych mu doporučila, ať si kamaráda pozve k nám domů…