seraphico

Kdyby měl za hodinu dopadnout asteroid na naší Zemi, co byste v onu hodinu dělali?

Asteroid o takové velikosti, že by zničil celý život na naší planetě.

Nejlepší odpověď
Rokio

Strávil bych poslední hodinu mého života s rodinou.

Další odpovědi
Kepler

Vešel bych na balkón a dobře se díval. Podruhé v životě bych už nic takového neuviděl.

jsemjá

Rozloučil bych se s rodinou, a s přáteli, a udělal bych všechno, co jsem ještě chtěl stihnout.

zjentek

Přemýšlel bych, co na náhrobní kámen.

A teď vážně – čekal bych.
Plodíme děti, pracujeme, snažíme se držet v kondici a přesto v podstatě „jen čekáme“. A dočkáme se. K tomu není třeba ani asteroida. Rozdíl je pouze v tom, že každý se dočká v jiné vývojové fázi.(;

Jsemjá: můžu vědět, co bys chtěl stihnout?

jsemjá

Zjenteku, spoustu věcí. Podrobněji, ti to napíšu do zprávy.

zjentek

Aha… tak jo.

jsemjá

Možná…