simoneta

Kdy účinkuje antikoncepce když ji změním??

Ahoj :) nemáte někdo zkušenosti s výměnou antikoncepce? Doktorka mi předepsala novou antikoncepci,doteď jsem brala Yanelu a nyní jsem přestoupila na Bonadeu. V letáčku se píše něco o 7 denním intervalu kdy musím počkat než bude ochrana účinkovat,ale nejsem si jistá zdali ten 8 den jsem plně chráněná. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
JájsemRaibek

Plně chráněná nejsi nikdy. Jak řekl známý sexuolog, používej kšandy i opasek-tzn., tabletky i prezervativ.

anonym

Nemám rád chráněný sex,je to jen na obou dvou,jak se k tomu postaví.
Chemie už vůbec né.