Jako Vůbec

Kdy se vytváří sexuální preference?

Víme,že sexuálni orientace je dána již v 8.týdnu těhotenství. Me ale zajima kdy si clovek vytvari sexualni uchylky a fetiše.Jako sado-maso,zamereni na nohy,bondage,po­nizovani atd.

Odpovědi
paul1

Nenašel jsem kdy, ale našel jsem slovník, kde jsou uvedeny. Je tam seznam i jiných, souvisejících záležitostí, ale i tak mne zarazilo, že je jich až tolik.

Zdroj: https://www.zby­nekmlcoch.cz/me­dicina/nemoci-lecba/sexualni-uchylky-a-deviace-seznam-priznaky-a-projevy-sexuologicky-slovnik

iceT

Řekla bych, že se tyto úchylky vytvářejí v průběhu života každého člověka. Třeba jednou něco vyzkoušel a zalíbilo se mu to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.