Hakunamatata

Kdy se většinou srovná vztah matka-dcera narušený v pubertě?

Nejlepší odpověď
badisko

dosti individualni zalezitost …:D

Další odpovědi
Pájo

Časem.
A nebo taky nikdy. Stačí jedna hlava zabedněná…

arygnoc

až keď dcéra pochopí, že matka ju chce varovať i pred vlastnými chybami ktorých sa (asi aj) dopustila. až keď dospeje.
Nakoľko v puberte sme „najmúdrejší“, často to pochopíme pozde, niekedy až pri vlastných dospievajúcich potomkoch, alebo aj nikdy.

Deli

Když se zas z mimozemšťanky stane dívka.

marci1

Pokud to mezi nimi vázne v dceřinné pubertě, tak po skončení se to většinou jistě spraví. Naštěstí takové případy nejsou běžné a většinou si matky a dcery rozumí.:-)

martas93

Toto je věc povahy a schopnosti kompromisů.Záleží jak moc takový vztah byl narušen a hlavně kým víc.Čím je dospívající starší,tím se vše více mění ve vztahu k rodičům,ale většinou,když už je dotyčné(mu) více a více,roste také pravděpodobnost si sednout do noty…

Jsemtady

Jakmile zacnes bydlet sama, tak se to zpravi ale jak bys prijela na navstevu na dele jak vikend, tak by to bylo zpatky. Mno ale jde o to jak jste obe palicate a kdo uzna to ze na tech vecech treba neco je.