Avatar uživatele
zjentek

Kdy se v Ostravě budeme smět projet doubledeckerem k zoo anebo do DO Vítkovic?

Tak máme v Ově dva měsíce zoo zdarma – září a říjen. Super věc! A teď máme nově i doubledecker, který tam má ZDARMA jezdit. Taky super, bo parkovné u zoo stojí osm pětek a zoo samotná sto deset, což je samo o sobě těžce na palici. Jenže taky tady PRÝ máme i kovida, že jo, respektive s tím kovidem teď Primula s Babišem STRAŠNĚ BLBNOU. A jen tak nepřestanou. Čili kdy se budeme smět projet dabldekrem do zoo? A bude to ještě letos? Nejlépe SE VSTUPEM ZDARMA ještě do konce října?

Zatracená politika.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1303 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No uvidíme. Až bude zavedeno to plošné očkování, tak prý ti očkovaní budou mít různé výhody. Může být, že ti očkovaní pojedou v přízemí zdarma a ti natvrdlí neočkovaní půjdou pěkně po schůdkách na bidlo a ještě zaplatí. U nás ve Valmezu jsem originálního londýnského doubledeckera (heč!) viděl už před pěti lety a protože tu ZOO nemáme, tak vozil lidi zdarma k radnici, kde mohli při troše štěstí zahlédnout místního politika. Takže něco jako safari.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Trasa ZOO-DOV bude „frčet“ příští letní sezónu. 🙂
„1. listopadu 2020 zahájí Dopravní podnik Ostrava (DPO) provoz dlouho očekávaných patrových autobusů. Nejdříve mimosezónním provozem na lince č. 78. V následující letní sezóně je DPO přesune na speciální turistickou linku č. 88, která spojí Dolní oblast Vítkovice (DOV) a ostravskou zoologickou zahradu, dva nejnavštěvovanější turistické cíle v Ostravě i celém Moravskoslezském kraji. DPO se tak stane vůbec prvním městským dopravcem v České republice, který bude dvoupodlažní autobusy provozovat na běžné lince“.
https://www.dpo­.cz/pro-cestujici/aktu­ality/novinky/4983-ostravske-doubledeckery-vyjedou.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

80,– za parkovani a 110,– za vstup je hodne? Nu dobra, muze byt…

Vstup zdarma se letos nejspis konat nebude, zoo bude masivne tratit na vstupnem, takze se to neda predpokladat. Kdy bude otevrena je spise otazka na vladu, nez na zoo. Reditel zoo tezko otevre kdyz nesmi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

zjentek, před 7 hodinami jste se rozčilovat nad angločeštinou „Co je to ten lockdown a co jim sakra brání mluvit česky“ a tu ejhle píšete „doubledecker“ a ne „patrový autobus“. Proč mám vaši otázku číst se slovníkem v ruce? Nemůžete psát hezky česky? Tak … to jsem se spotila, pokud jsem to zosmolila 🙂

před 1303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

On vůbec zjentek, nedávno tady psal, že život v česku, ale zvláště v Ově, stojí totálně za enóno, ale dabldekrem by si po Ově pudel vozil, to jooo 😁

před 1303 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování