Je to sice neslušné odpovídat otázkou, ale musím. Proč by se mělo péct pečivo do pekáren?
| 0 Nominace Nahlásit |
V současné době se v pekárnách peče celý den, protože musí neustále doplňovat zboží, jakmile supermarket zavolá.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jak v které pekárně.U nás pečou ode 4h ráno asi do 3h odpoledne.Na v půl páté si občas o noční odskočíme pro koláčky-ještě teplé:-)
| 0 Nominace Nahlásit |

Pečivo se nepeče do pekáren.Pečivo se peče v pekárnách!To by se ti pekaři měli kdyby jim to tam vozili napečené.
|
0
před 5845 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |