FlAsh_7

Kdy podle vás příjde krize?

Nejlepší odpověď
Kepler

První příznaky se projevovaly už vloni, i když v ČR ještě ne tak výrazně. Nicméně zdražování pokračuje a inflace stoupá. Když uvážím ty obchodní války, brexit a jak to stagnuje v Německu, tak si myslím, že to naběhne příští rok i u nás.

Další odpovědi
aliendrone

Tohle neumí skoro nikdo odhadnout. A ti co se strefí mají obvykle jen kliku. Podívej na poslední hypoteční krizi (v USA), která se přelila na celý svět. Jak dlouho trvalo, než se pořádně rozjela a to navzdory tomu, že bylo dostatek lidí, kteří věděli svoje. Systém má velkou setrvačnost a co bude ten příslovečný kamínek spouštějící lavinu ti prozradí leda tak echtovní věštecká koule. :)

Kryšpín

Žádná krize nepřijde průměrný plat 34 tisíc, penze 14 tisíc, nejvíce supermarketů na počet obyvatel, automobilů přebytek, stíhání pana premiéra zastaveno, chvilko Milionáři mají dovolenou a.t.d.