pn65

Kdy může přijít exekutor do bytu po obdržení exekučního rozkazu?

Platil jsem exekuci asi rok a půl, potom jsem přišel o práci a jsou to asi 3 roky co jsem nezaplatil žádnou splátku, zatím se teda nic neděje, ale mají na to nějakej řád kdy ke komu chodit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ale ono se děje, ne, že se neděje. Dluh trvale narůstá o úrok z prodlení a odměnu exekutora. Dělat mrtvého brouka je to nejhorší, co může dlužník udělat. Pro věřitele je zajímavější desetiletá exekuce na plat, než nějaké krámy z bytu.

Další odpovědi
Emefej

Řád na to asi nemají. Očekávat je můžeš kdykoliv.