4rr1

Kdy je „špička“ v supermarketech?

Dopoledne od – do a odpoledne od – do?

Prosím i se zdůvodněním proč, díky. 😉

Nejlepší odpověď
Kepler

Když se lidi vracejí z ranních směn začínajících v 6:00 a nějaké ty hodiny poté. V Praze je to jinak, tam většinou vstávají a končí později.

Další odpovědi
da ny

To je závislé na místě, dnech v týdnu (akce). velikosti a nabídce obchodu.

Dopoledne bývá nejčastěji špička mezi 10. – 12., 13. hodinou.
To proto, že kolem půl desáté nejdříve (i později), bývá čerstvé zboží v regálech.
Navezená zelenina a ovoce, mléčné výrobky a balené maso. Toto zboží se během dne zřídka doplňuje, jen přerovnává.
Od 11 hodin začínají v kancelářích úřadů, bankách aj. polední pauzy (0,5 – 1 h),
při kterých se zaměstnanci vystřídají. Ženy často využívají tyto pauzy k rychlým,
cíleným a nákupům v akci. V toto dobu přicházejí ti, kteří dopoledne vstali
a jdou na odpolední směnu. Před obědem a odchodem do zaměstnání jedou(jdou nakoupit. Potkáte také spoustu důchodců (jiní jdou odpolednes dětmi,).
Nebo ránom v 7h jsou nastartovaní, zaúkolovaní se seznamem a na telefonu.
V PO a ČT u Lidlu, ve ST v Bille, nebo Kauflandu apod.
Odpolední špičky, jak píše Kepler. Po odchodu ze zaměstnání, cestou domů,
šup na nákup.

elkon

To je všude různé, podle velikosti města, podle skladby obyvatelstva, podle pracovní doby firem.

led

V čase výpredajových akcií za znížené ceny (kvôli vyprázdneniu skladov na „nový“ a dražší tovar). No nekúp to, keď cena je prekliato nízka. Aj keď to nepotrebuješ, ale za takú cenu to nikde nekúpiš (z myšlienok nakupujúcich počas výpredajovej akcie)

Pepa25

Ráno (důchodci obvykle nemohou dospat a mají nabytý program, proto do obchodů. k lékaři a na poštu chodí z 95% na otvíračku + lidé něco kupují před prací) a v podvečer (nakupy cestou z práce).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.