Anežka

Kdy je čas na vdavky?

Jak pozná žena a muž, že je čas udělat další krok, vzít se a mít děti? Dejme tomu, že jsou spolu pět let a věk na to mají.

Nejlepší odpověď
Toruk

Čas není rozhodující. Důležité je poznat, že partner je ten pravý. Asi se to dá odhadnout za kratší dobu než za pět let.
Doplňuji:
Pokud jste si jisti, neváhejte, vemte se, milujte se a množte se 🙂 Tu jistotu ale musí cítit každý sám v sobě, nikdo jiný na světě ji zasnoubeným nepotvrdí.

Další odpovědi
aramah

Já jsem se vdávala po dvou měsíční známostí, a jsme spolu 36let. Záleží čistě na vás.

ten který je

Lidé by měli být také finančně zajištěni,mít stabilní zaměstnání a vyřešeno bydlení.Vím že je to těžké ale je to důležitý faktor.

oskar

Dnes je doba,že do manželství mladí lidé nespěchají.Možná,že je to tak lepší,no každý na to máme svůj názor.

anonym

po peti letech souziti,by uz bylo dobre dat vztahu pevnejsi zaklad v podobe svatby a okorenit jej detmi,musi to vsak chtit oba a citit stejne

anonym

Ověřil jsem si,že když je volba jen na mně a mám sebemenší pochybnost – určitě neudělat.
Bývá dobré dát na podvědomí.
Netýká se to jen vdávání.
Každý svého štěstí.....

ReHu

ten ktery je – zajímalo by mě, co si tak lidi představují pod pojmem, být finančně zajištěn a hlavně, CO TO JE – stabilní zaměstnání. V dnešní době. To ještě existuje?

Jinak – souhlasím s Torukem. Naprosto.

člověk

klasické manželství existuje teprve několi století
a je pravdou,že mnohý se manželstvím cítí být svázán na tolik,že podlehne fobii a partnerství se rozpadně,rada není,jen pomůcka,do manželství se nejčastějí ženou takzvané italské tipy,nejedná se o podobu,nebo hašteřivost,ale v Italii se maximálně ctí rodina a zachování rodiny,proto někomu manželství po krátké známosti vydrží mnoho let,
lidé jsou od přírody hadáví a ponorková nemoc zavládne všude,
Podmínkou je,jak se někdo hádá stím,že ví,že roztržka skončí a bude dobře,to je člověk pro manželství,jak v roztržce myslí jen na sebe a své uspokojení svého ega,tak to je jen milenec

Tata

Láska kvete v každém věku a proto ani věk na svatbu není nijak omezen. Jinak je to s tou otázkou „vzít si a mít děti?“. Každá žena má na rození dětí jen určitý čas. Dnes to platí i u pánů, zhoršováním kvality semene. Je třeba se domluvit co chcete? Chcete rodinu a při ní horko těžko budovat svou kariéru. Nebo chcete vybudovat kariéru a až potom děti? To se musíte rozhodnout sami a to co nejrychleji. Mohlo by se stát, že vám zbude jen kariéra bez potomků.