Kelt

Kdy dávat tablet, mobil na nabíjení? Při kolika %?

Mobil i tablet nabíjím, když tam mám i pod 70 %, abxvh ml vždy 100 %. Ale na kolik mohu nechat vybít mobil, tablet?
Co je lepší, nabíjet denně třeb z 80 do 100 nebo jednou za 3 dny ze 20 na 100% díky.?

Odpovědi
Petr1491

Ahoj, stoprocentně první varianta. Častější dobíjení je pro dnešní baterie mnohem lepší. Snaž se nejít pod 20 %, nabíjej co nejčastěji.
Doporučuji pročíst pár rad o nabíjení zde: https://www.tes­tado.cz/baterie-mobilnich-telefonu/