halfksv en

Kdy chodíte spát?

Nevím jak vy, ale já chodím spát asi v deset, když brzo ráno vstávám, jako asi každý. A vy?

Nejlepší odpověď
anonym

22-01 hod.

Před půlnocí, ale chci to změnit a chodit dříve.

Další odpovědi
quentos

22-01 hod.

Chybně postavená anketa, chybí „jiná možnost“. Každý den jinak, podle toho, kdy musím druhý den vstávat. Obvykle mezi desátou a druhou, výjimečně i dříve (tak 2×-3× do roka se mi stane, že musím vstávat před čtvrtou ráno) nebo později.

Lurius

Déle

Ve všední dny se snažím mít alespoň 6 hodin spánku, jinak chodím spát dle toho jak jsem unavený, hodiny mě nezajímají

Arne1

22-01 hod.

elkon

22-01 hod.

Ellko

22-01 hod.

Pepa25

Co znamená možnost „déle“?

quentos

… přesně… nedává smysl…