kikinka2210

Kdo vyřeší tuto hádanku?

Ahoj mám otázku,nedávno mi někdo dal hadánku :Matka má sedm dětí, polovina z nich jsou kluci. Jak je to možné? Nemůžu to vyluštit jaké je řešení?

Nejlepší odpověď
vagra

Má sedum kluků.Obě poloviny dětí,jsou kluci.Tím pádem je polovina kluků.

Další odpovědi
straširybka

napadlo mě jedině to, že jich má 6 a to 7. v bříšku a ještě neví, co to bude 😁 ale to je asi blbost 😁

9řemesel – to jste se teda zamyslel 😁 to je myšlenka století 😁

anebo mě napadlo, není to šnečí máma?

kapka

Mě napadlo 3 kluci, 3 holky a manžel. 🙂

9 řemesel

Je-li skutečně takto položena , tak bych to trochu obešel.3 kluci ,každý měří 2m = 6m celkem. 4 holky po 150 cm = 6m . Tedy by leželi za sebou ve 2 řadách. Uff, to je ale blbost …co?
Doplněno: Ale také by to mohlo být Takto: 4 kluci,3 hol­ky.Jedná-li se o jednu polovinu,tak skutečně JEDNA polovina jsou kluci.Ta druhá polovina přeci zmiňována není..

iceT

jak se da 7 deti rozdelit na polovinu?

elektrikář

T matematického a bologického hlediska je to nesmysl, Ale filozof by na něco přijít mohl.