Avatar uživatele
Lorelai

Jak byste vyřešili hádanku?

Co myslíte? → Jsou 3 ráno a nečekaně za dveřma stojí tvoji rodiče, chtějí s tebou posnídat. Ty máš marmeládu, med, víno, chléb a sýr. Co otevreš jako první?
Doplňuji:
Díky, nn na fb nejsem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Medulienka před 3793 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Dveře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

angl. verze hádanky, kterou jsem čet, obsahovala za „3 AM“ ještě „you wake up“, tedy probudíš se. Takže dveře. Díky tomu jsem to uhod a nemusel jsem si měnit profilovou fotku na FB na žirafu :{D> ještě že tam nejste, to byste se zvencli, všude kolem žirafy :{D>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hammy

Očí ? :D a ještě jedna otázka, nemáš to z FB ? :D ted se to tam řešilo u Dneska kašlu na školu :DD
Doplňuji:
Ve 3 ráno snad nebudu chodit po slepu otevírat dveře ne ?

Upravil/a: Hammy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu, že tou dobou obvykle ještě nespím – takže bych nemusel otvírat oči, otevřel bych ty dveře.
A ty?
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Po pravdě má být v té hádance ještě věta o probuzení. Na Facebooku jsem četla tuto zkrácenou i tu delší, která už dává více smysl.
Doplňuji:
Dává více smysl, protože po probuzení se zpavidla první otevřely oči, ale to nelze v té kratší verzi pochopit, tak jsou to logicky dveře. Hádanky by měly být vždycky smyslplné a nikoliv odfláklé. Nyní je to na Facebooku jedna žifa vedle druhé.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZIKY CZ

lednicku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek