Jančaa

Kdo poradí co s vysokým tlakem ?

Ráda bych věděla zda na vysoký tlak se píše neschopenka, tlak mám jak na houpačce a moje poslední měření bylo 190/110.

Nejlepší odpověď
kenyrts

určitě ano,mám známého,který má vysoký tak (kolísavý)a už 1/2roku s tím marodí.Hlavně to chce se nedat!!!!!

Další odpovědi
Michal

Neschopenka ,pravděpodobně závisí na rozhodnutí příslušného lékaře.Potom jde hlavně o Vaše zdraví,které je odvislé od :dodržování příslušné diety jejíž hlavní zásadou je omezení soli v jídle,pravidelné užívání medikamentů,střídmý život a pravidelný spánek.