Avatar uživatele
lucille

Je snad nemocná?

ahojky.. potřebuju se zeptat.. moji kamaradce se zkoro každej den motá hlava a není ji moc dobře nekdy to vypadá jakoby měla i omdlít.. vždycky to zničeho nic začne..a pak třeba po 3–4 hodinach to vetšinou přestane..už sem se ji ptala co se to s ní děje ale nechce mi to říct…tak se ptám vás jestli by jste nahodou nekdo aspon netušili co to muže být (alkohol ani drogy to nejsou to vím na 100%) dekuji i za ty nejkratší odpovedi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář před 4730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

Může to být z některých léků.Nebo má kamarádka jen nízký tlak.Taky to může být třeba cukrovkou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

mám ten dojem, že tohle mívají lidi s vysokým tlakem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Nejspíš to bude krevním tlakem ať si jej nechá přemněřit. Je dobré, jít se poradit z lékařem.Srdíčko je prevít nemněla by to zanedbávat.Bolívala mi často hlava tenkrát jsem dělal v nemocnici chodíval jsem si pro prášky a jednou mi zmněřili tlak.Dostal jsem léky na snížení vysokého tlaku a už 10 let mi hlava nebolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
S1mon

stres->psychické onemocnění

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ať si zkusí koupit tabletky železo – v jakékoli lékárně za pár korun. Mně se docela dlouho motávala hlava hodně, hlavně když jsem ji zakolnila nebo si lehla. Pak mi kamarádka medička poradila to železo a od té doby je to nesrovnatelný. Ale pokud by se to nelepšilo, ať si radši zajde k doktorovi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kromě toho,co již zde bylo řečeno,to chce taky dodržovat pitný režim!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlaky

Co takhle navštívit lékaře?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek