knotovka

Kdo platí koncesionářský poplatek za popsaných podmínek v doplnění otázky?

Kdo platí koncesionářský poplatek? Jsem trvale přihlášena k pobytu u rodičů ale bydlím v podnájmu kde mam smlouvu ale el

Kdo platí koncesionářský poplatek? Jsem trvale přihlášena k pobytu u rodičů ale bydlím v podnájmu kde mam smlouvu ale elektřinu platí majitelé.. jsem povinna platit i koncesionářský poplatek

Nejlepší odpověď
ivzez

Záleží na tom, jestli stále tvoříte s rodiči společnou domácnost.
Jestli ano (v podnájmu bydlíte např. kvůli studiu), stačí,
že koncesionářský poplatek hradí rodiče. Pokud jste se ale
osamostatnila, musíte koncesionářské poplatky hradit Vy.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě platíš ty. Poplatek je povinen platit každý , kdo má jakékoli zařízení na kterém lze přijímat radiový nebo televizní signál.Platí to i pro vlastnictví autorádia, počítače a podobně.

Dochy

Drap: Neplatí každý, platí se jen 1× za domácnost („úleva“ pro fyzické osoby)