kdo mi pomůže s exekucemi?

Mám díky své blbosti exekuce a chci je vyřešit.Jen nejsou finance a půjčku nedostanu. Dá mi někdo rady či nabídne pomocnou ruku?

Nejlepší odpověď
standa

Níže uvedená doporučení považujte za moji nabídku ´podané ruky´

  1. komunikujte s exekutorem
  2. snažte se jako projev ´dobré vůle´ zaplatit na úvod nějakou nezanedbatelnou­ částku
  3. nabídněte k prodeji všechny zbytné movité věci
  4. pokud to stále nebude stačit na uspokojení pohledávky, tak se snažte s exekutore dohodnout na splátkách
  5. splátky bez bezvýhradně dodržujte
  6. výše uvedeným postupem ušetříte dost peněz

Další odpovědi
Miroslavst

Plně souhlasím s odpovědí standy. komunikace a snaha spolupráce je i částečný úspěch.

Pralinka1979

standa: přínosná a stále aktuální odpověď 🙂 Též se tím musím řídit – mám exekuci.