Enigmatik

Kde mám sehnat 50 000,– Když mám exekuci ale příjem?

Mám vedenou exekuci ale potřebuji na nové bydlení 50 000,– ale nevím jestli mi někdo půjčí. Nebo jaká je možnost.

Odpovědi
mosoj

Buď ti někdo ze známých nezištně pomůže, nebo z tebe bude bezdomovec.
Toto je realita, kterou já neschvaluji, ale na druhé straně je mnoho lidí kterým se to líbí a schvalují to.

McArthur

Nejdřív zaplaťte staré dluhy a potom přemýšlejte, zda-li jste schopný hospodařit s tím, co vyděláte. Pokud ne, začněte na tom pracovat. 50000 Kč není na vlastní bydlení, takže vytloukáte klín klínem kvůli jinému průšvihu. Jiné zadlužování, než-li na vlastní bydlení nebo zajištění budoucích příjmů neuznávám. Je to rozmar.