kdo mi pomůže odstranit uzamčenou webcameru jinou aplikací

stále mám uzamčenou webkameru jinou aplikací a při videohovoru na skype můžu vidět druhou stranu,ale ona mě ne ,protože nemůžu spustit video a nemůžu přijít jak to odstranit,..už se tím zabývalo více lidí a nikdo to nemůže zprovoznit.Je prosím někdo na okrese Břeclav a byl by ochotný mi s tím přímo pomoci ne jen dálkovou radou.Moc prosím o pomoc.

Odpovědi
NickD

Zřejmě chybý ovladač.Zkuste Start/pravým na Tento počítač/Správce zařízení
případně : Start/ovládací panely/Systém/správ­ce zařízení/
pokud je problém s ovladačem,bude na uvedeném zařízení otazník.Pokud tak je,pravým a aktualizovat ovladač.Je nutné být připojen k internetu!