Sonush

Kdo má nějaké zkušenosti s iPad 4?

Tak jsem si vybrala iPad 4 16GB.. :) Chtěla bych poprosit ty, kteří s ním mají zkušenost, aby mi napsali, jak jim funguje atd. :) Díky

Odpovědi
Kostk@

:) mám ho taky a je úžasný… ;) funguje bezvadně

Úchvatný design
iPad Air neváží ani půl kila a je o 20 procent tenčí.2 Ale i když je velmi lehký, jeho vybroušené unibody tělo z hliníku působí v ruce pevně a odolně.

9,7palcový Retina displej
Na nádherném Retina displeji, který má přes 3,1 miliónu pixelů – o milión víc než HD televize, vynikají fotky a videa dokonalými detaily a text je ostrý jak břitva.

Čip A7
Výkonný a energeticky úsporný čip A7 s 64bitovou architekturou dává všemu výjimečnou odezvu – přitom baterie pořád vydrží až 10 hodin.3

Ultrarychlý bezdrát
Ve Wi‑Fi sítích 802.11n si teď díky technologii MIMO užijete až dvakrát rychlejší připojení.4 A model s Wi‑Fi + Cellular podporuje víc sítí, takže se s ním rychle připojíte kdekoli na světě.1

Včetně výkonných aplikací
Na iPadu jsou skvělé aplikace na vyřizování e-mailů, prohlížení webu a na videohovory. Obsahuje taky aplikace, ve kterých můžete hravě pracovat s fotkami, filmy, hudbou, dokumenty, prezentacemi a tabulkami.

Víc než 475 000 aplikací v App Storu
Ať už vás baví cokoli, nejspíš už na to existuje aplikace. A protože jsou všechny tyto aplikace vytvořené právě pro iPad, využívají jeho vyspělé technologie naplno.5