SanJay .

Kdo jsou Noční Vlci, kteří jedou na motorkách přeš evropu ? Co jsou zač ?

Nejlepší odpověď
anonym

Rusáci, motorkáři, prý tady budou propagovat Putina

Další odpovědi
gecco

Je to motorkářský klub, který namísto tradičních motorkářských hodnot (volnost, svoboda, bratrství, spřízněnost…) velebí demagogii a Putina…
Pokud se jim nepřipleteš do cesty, nic ti nehrozí (tak velká smečka vlků to není).
A jestli je někde potkáš, pak si svůj svobodný názor schovej v mysli – ´šak s přesilou sa nemá cenu biť´…
😉

marci1

Údajně motorkáři, kteří sympatizují s Putinem a chtějí napodobit průjezd americké armády přes ČR.
http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/petice-proti-vstupu-nocnich-vlku-organizatori-ji-predaji-vlade_340698.html#­.VTlKUpPLJKM

mosoj

Motorkáři kteří žerou lidi.