@zwoho.com

Kdo je ve výhodě? Hokejový tým, který ztratí v play-off vedení 3:0 v sérii, nebo ten, který ji vyrovná na 3:3?

Ten tým, co ztratil vedení 3:0 v sérii, si určitě v šatně říká „Sakra, musíme ten sedmý zápas vyhrát, jinak to bude ostuda“ a ten druhý tým si zase říká „Sakra, bylo by škoda ten sedmý zápas teď prohrát“

Odpovědi
Reganois

Jen jedna věta: Sparta bude psát dějiny, první tým, co to otočí z 0:3 na 4:3. Pojďme Sparta!!!
Jinak domácí prostředí nehraje roli, když tam nikdo nebude. Ale Sparta a Boleslav mají výhodu v lepším rozpoložení. Sparta má za zády 3 výhry v řadě.

elkon

Ten, který srovnal beznadějnou situaci.

Kelt

To nejde jednoznačně říct. Třeba to ti, co vedli 3:0 pustili a potřebují studovat protihráče, takže odpočívají a nehrají naplno. Nebo se ti dotahující vzchopili a jedou ze všech sil. Ale každý zápas je jiný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.