Avatar uživatele
metros

Kdo je podle vás nejlepším žijícím českým zpěvákem?

Zajímavá 0 před 1193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Karel Kahovec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Z těch, co znám, podle mě Michal David.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Bohuš Matuš, nebo Jiří Helekal. Pokud by někdo nevěděl, kdo je Jiří Helekal, tak https://youtu­.be/pEY1qK3-SjY

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Například Jožka Černý, Peter Dvorský , i když každý zpívá jiný styl, než asi máš na mysli. Ale abys neřekl, že jsem neodpověděl, dám pár tipů – Jiří Suchý, Milan Drobný, Tomáš Linka, František Černý, Karel Holas, Petr Rezek. Těžko určit. Někdo zazpívá písničku od jiného tak, že tě to bere za srdce, jiný má bohatý repertoár a jeho hlas slyšíš pořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Patricia Janečková,… no dobře není moc Češka, samí další Slováci mě napadají do prčic. Myslím, že nemáme žádného nejlepšího, to by musel hodně vyčnívat. Většině zpěváků se za život povede pár skvostů, záleží na písni a mnoha okolnostech. Pravda, někomu se jich povede víc, a přitom třeba ani neumí moc zpívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nejspíš musím konstatovat, že teď, když už Karel není, nemáme žádného nejlepšího zpěváka. Tedy alespoň pokud se týká moderní hudby (pop rock country atd.), klasický zpěv do toho míchat nebudu. Nahradit ho mohl snad Muk, ale ten zemřel daleko dříve než Gott.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
MichaelOffic

Asi nikdo. Sice někteří zpívat umí, ale není to nic chytlavého co by mě přimělo je hledat a poslouchat více písní. Chybí jim to něco co je dela unikátní. Jinak většina jen mluví, ale nezpiva. Nesnáším když někdo vypráví text a v pozadí je hudba. To není zpěv.

před 1177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

S tím nesoulasím. Myslím, že máme ve světovém srovnání moc pěkných písniček, nádherné kousky, to nevadí, že není žádný super slavík.

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Kelt – Peter Dvorský není český zpěvák.

před 1193 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek